• I kurso mokiniai (baigę 10 klasių),
  • I gimn. kl. ir II gimn. kl. mokiniai (naujai įstoję),
  • plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjai

10.00 val. Staniūnų korpuse susitinka su grupių vadovais nurodytuose kabinetuose

Pasirinkta specialybė

Grupės pavadinimas

Grupės vadovas

Susitikimo vieta

Apdailininkai

AP22

S.Rimkuvienė

 1 kab. dirbt., I aukštas

Kirpėjai

K22

E.Susnienė

6 kab., I aukštas

Informacinių ir ryšių technologijų aptarnavimo technikai

IT22

I.Rudėnienė

3 kab. dirb., I aukštas

Santechnikai

SN22

I.Rudėnienė

3 kab. dirb., I aukštas

Medienos apdirbimo staklininkai

MS22

I.Rudėnienė

3 kab. dirb., I aukštas

Transporto priemonių remontininkai

TR221

V.Karietienė

18 kab., IV aukštas

Transporto priemonių remontininkai

TR222

S.Pratkelis

17 kab., IV aukštas

Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojai

DŽ22

V.Masiulis

13 kab., III aukštas

Plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjai

PT22

A.Padriezienė

9 kab., II aukštas

            Devintokai

1A gimn. klasė

G.Grigienė

20 kab., IV aukštas

            Devintokai

1B gimn. klasė

D.Balčiūnienė

21 kab., IV aukštas

            Dešimtokai (naujai įstoję)

2D gimn. klasė

E.Petrauskė

11 kab., III aukštas

 


 

         Nuo 11.30 val.   Staniūnų korpuse su grupių vadovais susitinka :

  • I kurso mokiniai turintys vidurinį išsilavinimą (baigę 12 kl.)
  • MS22V gr. mokiniai,
  • 2A gimn. klasės mokiniai, kurie jau mokėsi Centre,
  • PT21 ir PT20 mokiniai

 

Pasirinkta specialybė

Grupės pavadinimas

Grupės vadovas

Susitikimo vieta

Transporto priemonių remontininkai

TR22V,

TR22T

J.Čivilytė

3 kab., I aukštas

Medienos apdirbimo staklininkai

MS22V, MS22T

V.Žvedrytė

213 kab., dirb.,          II aukštas

Elektrikai

EL22V, EL22T

Ž.Arlauskas

4 kab. dirbt., I aukštas

Suvirintojai

SV22V, SV22T1

V. Poželaitė

4 kab., I aukštas

Kirpėjai

K22V, K22T

A.Kanevičiūtė

21 kab., IV aukštas

Kosmetikai

KS22V, KS22T

K.Paipolaitė

5 kab., I aukštas

Visažistai

VZ22, VZ22

B.Gasiūnienė

6 kab., I aukštas

Masažuotojai

M22V

Ž.Skukauskienė

19 kab., IV aukštas

Masažuotojai

M22T

D.Ajauskienė

18 kab., IV aukštas

Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojai

DŽ22V, DŽ22T

S.Budrienė

17 kab., IV aukštas

Žemės ūkio darbuotojai

ŽŪ22T

R.Kavaliūnas

9 kab., II aukštas

    PT21, PT20

PT21, PT20

G.Aperavičienė

12 kab., III aukštas

Dešimtokai, kurie jau mokėsi Centre.

2A gimn. klasė

V.Kučinskienė

Staniūnų korp., 22 kab.

 


 

Nuo 11.30 val.   Pilėnų korpuse su klasės auklėtoja  susitinka :

  • 2B gimn. klasės mokiniai, kurie jau mokėsi Centre.

Pasirinkta specialybė

Grupės pavadinimas

Klasės auklėtojas

Susitikimo vieta

Dešimtokai, kurie jau mokėsi Centre.

2B gimn. klasė

A.Padriezienė

18 kab., IV aukštas, Pilėnų korp.


 

 

 

Trečiakursiai susitinka su grupių vadovais nurodytu laiku nurodytuose kabinetuose. Bus įteikiami brandos atestatai.

Grupės pavadinimas

Grupės vadovas

Susitikimo laikas

Susitikimo vieta

A201

M.Švelnienė

10.00 val

Pilėnų korp., 10 kab.

A202

G.Brukštienė

10.00 val.

Pilėnų korp., 1 kab.

AE20

A.Žvykienė

10.00 val.

Pilėnų korp., 15 kab.

AP201

V.Rutkevičienė

10.00 val.

   Staniūnų korp., dirb., 2 kab.

AP202-MS20-SN20

G.Grigienė

11.30 val.

   Staniūnų korp., 20 kab.

K201

E.Petrauskė

11.30 val.

   Staniūnų korp., 11 kab.

K202-TP20

R.Kavaliūnas

10.00 val.

Pilėnų korp., 16 kab.

KD20

A.Daškevičius

10.00 val.

   Staniūnų korp., 14 kab.

 


  Nuo 10.00 val. su grupių vadovais nurodytu laiku nurodytuose kabinetuose susitinka II kurso mokiniai

Grupės pavadinimas

Grupės vadovas

Susitikimo laikas

Susitikimo vieta

A211

D. Augienė

10.00 val

Pilėnų korp., 6 kab.

AE21-A202

R.Janulienė

10.00 val.

Pilėnų korp., 17 kab.

AP211

J.Pundzius

10.00 val.

Staniūnų korp. Apdailos darbų dirbtuvės (II aukštas)

AM21-SN21-TP211

J.Kanoverskienė

10.00 val.

Staniūnų korp.,Šildymo sistemų montavimo dirbtuvės (II aukštas)

K21-KD21

F.Žvirgždienė

10.00 val.

Staniūnų korp., 3 kab. (I aukštas)

K21V

A.Kanevičiūtė

10.00 val.

Staniūnų korp., 12 kab. (III aukštas)

A21V-A21T

M21V-M21T

Ž.Skukauskienė

10.00 val.

Pilėnų korp., 4 kab.

AE21V-AE21T

V.Žvedrytė

10.00 val.

Pilėnų korp., 3 kab.

AK21V-AK21T

D.Burkauskaitė

10.00 val.

Pilėnų korp., 12 kab.

SV21V-SV21T

V.Poželaitė

10.00 val.

Pilėnų korp., 18 kab.

TP21V-TP21T

V.Masiulis

10.00 val.

Pilėnų korp., 11kab.

DŽ21V-DŽ21T

S.Budrienė

10.00 val.

Pilėnų korp., 5 kab.

KS21V

B.Gasiūnienė

10.00 val.

Pilėnų korp., 9 kab.

KS21T

K.Paipolaitė

10.00 val.

Pilėnų korp., 8 kab.