ESFIVP I 2

map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius

Europos profesinių gebėjimų savaitė – tai Europos komisijos iniciatyva, kuria siekiama, kad profesinis rengimas ir mokymas, padedantis įgyti kokybiškų įgūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras. 2017 metų lapkričio 21 dieną Centre buvo organizuojama konferencija-apvalaus stalo diskusija „Nuo profesinio pasirengimo iki įsidarbinimo“. Diskusijoje dalyvavo: Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Petras Luomanas, Panevėžio krašto pramoninkų asociacijos prezidentas Mantas Gudas, Panevėžio teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento direktorė Audronė Biguzienė ir kiti švietimo bei verslo atstovai.

            Renginio metu VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro direktorius Bronius Sadula pristatė pranešimą „Profesinio mokymo dabartis ir perspektyvos“. Panevėžio teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento direktorės Audronės Biguzienės savo pranešime „ Mūsų visų vienas tikslas – pagalba ieškančiam darbo“ akcentavo, kad ieškantiesiems darbo, labai svarbus tinkamas profesinis pasirengimas. Mokyklų vadovų asociacijos Panevėžio skyriaus pirmininkas, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos direktorius Romualdas Grilauskas savo pranešime „Technologijų mokymas ir ugdymas karjerai“ minėjo, kad progimnazijų mokiniai privalo būti susipažinti su profesijomis. Diskusijos dalyvių nuomone, reikia didinanti profesinio mokymo patrauklumą, technologijų pamokų metu jaunuolius plačiau supažindinti su profesijomis bei mieto bendruomenei pristatyti profesines mokyklas.

            Siekiant užtikrinti sklandų ir ilgalaikį bendradarbiavimą, VšĮ panevėžio profesinio rengimo centro direktorius Bronius Sadula pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Panevėžio teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento direktore Audrone Biguziene ir UAB „Iremas“ atstovais.

  20171121_120758.jpg 20171121_120815.jpg 20171121_120839.jpg 20171121_120850.jpg untitled.png

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011