map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius
VERTYBĖS
humaniškumas, demokratiškumas, tolerancija, atsakingumas, pareigingumas, profesionalumas, bendradarbiavimas, atvirumas, pilietiškumas, tautiškumas, kūrybiškumas
STRATEGINIS TIKSLAS
rengti kvalifikuotus specialistus ir ugdyti jų bendruosius gebėjimus

2008-10-26 - 11-02 mokytojos I.Masiliūnienė ir I.Rudėnienė dalyvavo mobilumo vizite Italijoje pagal Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2008-LT-0174E-mokymas ir e-valdymas".

 

Projekto rengėjai: Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla.
Projekto partneriai: Šiaulių profesinio rengimo centras ir VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras, siunčiantys po 2 darbuotojus į stažuotę.
Projekto tikslas: tobulinti savo profesinę kvalifikaciją, perimti užsienio šalių patirtį dirbant su naujausiomis IKT technologijomis.
Vizito tikslas: susipažinimas su Italijos pasiekimais IKT taikyme gamybos bei mokymo procesuose; susipažinimas su šiuolaikine Italijos įmonių bei aukštųjų mokyklų technine bei mokymo baze; pasidalinimas ilgamete veiklos IKT sektoriuje patirtimi.
Pasibaigus vizitui, mokytojos I.Rudėnienė ir I.Masiliūnienė pasidalino įspūdžiais bei įgyta patirtimi su mokyklos bendruomenės mokytojais


Mokytojos pasakojo, kad vizito metu aplankė IT mokymo įstaigas Istituto Technico Commerciale Statale Leonardo da Vinci, Instituto Professionale di Stato "Iris Versari" bei įmones Mainlab Graphic solutions ir Network Services. Mokymo įstaigose susipažino su profesinio mokymo/si organizavimu Italijoje, mokyklų bendradarbiavimu su darbdavių organizacijomis.
Vizito metu buvo sudarytos sąlygos įgyti žinių apie pažangios mokymo(-si) aplinkos, skatinančios mokinių savarankiškumą ir specialybės žinių poreikį, Italijos profesinio rengimo sistemoje; taip pat buvo galimybė išanalizuoti mokymo(-si) metodus ir priemones bei IT panaudojimo mokymo(-si) procese galimybes, profesinio mokymo įstaigų sąryšį su darbdavių organizacijomis, garantuojančiomis nenutrūkstamą procesą nuo mokymo suolo iki gamybos bei pasidalinti patirtimi su kolegomis. Mokytojoms buvo suteikta galimybė tobulinti savo profesinę kvalifikaciją, perimti užsienio šalių patirtį dirbant su naujausiomis IKT technologijomis.
Vizito metu buvo pravesti italų kalbos pagrindų kursai, pristatytas kultūros paveldas, organizuota pažintinė ekskursiją į San Mariną.


Laisvalaikiu projekto dalyvės susipažino su Rimini miestu, jo apylinkėmis, žmonių gyvenimo būdu, kultūriniais objektais, italų kultūra.
Mokytojos pabrėžė, kad šis vizitas Italijoje paskatino pagalvoti apie kitokias mokymo/si formas.


 

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011