map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo tvarkarastis  face

VIZIJA
Lietuvos profesinio mokymo lyderė, ugdanti nuolat besimokantį, atvirą kaitai, kūrybingą ir atsakingą žmogų
MISIJA
švietimo paslaugas teikianti organizacija, sudaranti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinanti darbo rinkos poreikius
VERTYBĖS
humanizmas, demokratiškumas, tolerancija, atsakingumas, pareigingumas, profesionalumas, inovatyvumas, bendradarbiavimas, atvirumas, tautiškumas.
STRATEGINIS TIKSLAS
Rengti kvalifikuotus darbininkus, socialiai atsakingus Lietuvos ateities kūrėjus, ugdyti jų kultūrą ir bendruosius gebėjimus, atitinkančius šiuolaikinį mokslo ir technologijų lygį, bei konkurencingumą darbo rinkoje

mok

LEONARDO DA VINČIO MOBILUMO PROJEKTAS

VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro direktorius Bronius Sadula šių metų lapkričio 24-30 dienomis buvo išvykęs į Turkiją (priimančioji organizacija Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Adress: Darülaceze caddesi no 2 Şişli, Istambul, Turkija), pagal Lietuvos profesijos mokymo įstaigų asociacijos vykdomą Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci projektą „Kokybės vadyba Europos Sąjungos profesinio mokymo įstaigose 2Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0877. Taip pat šiame vizite į Turkiją dalyvavo Alytaus profesinio rengimo centro, Utenos regioninio profesinio mokymo centro, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos ir Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro vadovai.
Vizito metu profesinių mokymo įstaigų vadovai susipažino su Turkijos profesinio rengimo centrų mokymo programomis, teorinio ir praktinio mokymo bazėmis, valdymo sistemomis. Aplankytų profesinių mokyklų atstovai pristatė teikiamas paslaugas ir veiklas, bendradarbiavimą su darbdaviais. Kiekvienoje profesinėje mokykloje vyko diskusijos su vadovais apie keliamus kokybės reikalavimus ir atitikimą nacionalinei švietimo strategijai. Paskutinę vizito dieną vyko apvalaus stalo diskusija kokybės vadybos tema su aplankytų profesinių mokyklų vadovais ir socialiniais partneriais bei komandinis praktinis užsiėmimas „Kokybės grandinė“, kurio tema buvo komandinis darbas, užtikrinant profesinio mokymo paslaugų kokybę.

 

img 0299 img 0308 img 0370 img 0456


 

 

 

 

 

 

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011