map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo tvarkarastis  face

VIZIJA
Lietuvos profesinio mokymo lyderė, ugdanti nuolat besimokantį, atvirą kaitai, kūrybingą ir atsakingą žmogų
MISIJA
švietimo paslaugas teikianti organizacija, sudaranti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinanti darbo rinkos poreikius
VERTYBĖS
humanizmas, demokratiškumas, tolerancija, atsakingumas, pareigingumas, profesionalumas, inovatyvumas, bendradarbiavimas, atvirumas, tautiškumas.
STRATEGINIS TIKSLAS
Rengti kvalifikuotus darbininkus, socialiai atsakingus Lietuvos ateities kūrėjus, ugdyti jų kultūrą ir bendruosius gebėjimus, atitinkančius šiuolaikinį mokslo ir technologijų lygį, bei konkurencingumą darbo rinkoje

an leonardo rgbg

VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro profesijos mokytojos Irena Rudėnienė ir Danutė Augienė šių metų lapkričio 16-23 d. buvo išvykusios į Jungtinę Karalystę (priimanti organizacija Across Europe education consulting Ltd), pagal Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro vykdomą Leonardo da Vinči mobilumo projektą „Interaktyvių metodų panaudojimas mokyme ir mokymesi“, projekto Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0916.
Vizito metu projekto dalyviai susipažino su Jungtinės Karalystės profesinio mokymo organizavimu ir darbo ypatumais, interaktyvaus mokymo (si) metodų taikymo ypatumais, įgijo praktinių žinių. Taip pat užmezgė kontaktus su aplankytų mokyklų mokytojais, perimė jų patirtį.
Laisvu metu I. Rudėnienė ir D. Augienė susipažino su Jungtinės Karalystės kultūra, papročiais, tradicijomis.

 

Vizito pabaigoje dalyviams buvo įteikti sertifikatai ir Europass mobility dokumentai.

 

img 1254 img 1283 img 1436 img 1564


 

 

 

 

 

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011