map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo tvarkarastis  face

VIZIJA
Lietuvos profesinio mokymo lyderė, ugdanti nuolat besimokantį, atvirą kaitai, kūrybingą ir atsakingą žmogų
MISIJA
švietimo paslaugas teikianti organizacija, sudaranti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinanti darbo rinkos poreikius
VERTYBĖS
humanizmas, demokratiškumas, tolerancija, atsakingumas, pareigingumas, profesionalumas, inovatyvumas, bendradarbiavimas, atvirumas, tautiškumas.
STRATEGINIS TIKSLAS
Rengti kvalifikuotus darbininkus, socialiai atsakingus Lietuvos ateities kūrėjus, ugdyti jų kultūrą ir bendruosius gebėjimus, atitinkančius šiuolaikinį mokslo ir technologijų lygį, bei konkurencingumą darbo rinkoje

sss

VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro profesijos mokytojai Romualdas Kavaliūnas ir Vidas Masiulis šių metų gegužės 4-10 d. buvo išvykę į Čekiją (ALVIT inovacijų mokymo centras Na Hradbach 1922/15, Ostrava, Čekija), pagal Alytaus profesinio rengimo centro vykdomą Leonardo da Vinči mobilumo projektą „Edukologinių idėjų ir technologijų mainai – profesinio tobulėjimo galimybė“, projekto Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0712. Kartu šiame vizite dalyvavo kolegos iš Alytaus profesinio rengimo centro ir Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro.

Vizito metu profesijos mokytojai Romualdas Kavaliūnas ir Vidas Masiulis susipažino su Čekijos profesinio mokymo sistema. Vizito metu prof. mokytojai susipažino su mokyklų teorinio ir praktinio mokymo bazėmis, mokymo programų mokomąja metodine medžiaga bei stebėjo praktinius užsiėmimus.

 

img 0257 img 0259 img 0264 img 0323


 

 

 

 

 

 

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011