map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo tvarkarastis  face

VIZIJA
Lietuvos profesinio mokymo lyderė, ugdanti nuolat besimokantį, atvirą kaitai, kūrybingą ir atsakingą žmogų
MISIJA
švietimo paslaugas teikianti organizacija, sudaranti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinanti darbo rinkos poreikius
VERTYBĖS
humanizmas, demokratiškumas, tolerancija, atsakingumas, pareigingumas, profesionalumas, inovatyvumas, bendradarbiavimas, atvirumas, tautiškumas.
STRATEGINIS TIKSLAS
Rengti kvalifikuotus darbininkus, socialiai atsakingus Lietuvos ateities kūrėjus, ugdyti jų kultūrą ir bendruosius gebėjimus, atitinkančius šiuolaikinį mokslo ir technologijų lygį, bei konkurencingumą darbo rinkoje

sss

VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro profesijos mokytojas Albertas Mačiulis šių metų kovo 16-22 d. buvo išvykęs į Lenkiją (Zespol Szkol Centrum Ksztalcenia Ustawicznego w Gronowie Ul. Gronowo, 87-162, Lubicz), pagal Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos vykdomą Leonardo da Vinči mobilumo projektą „Mokinių praktinių įgūdžių vertinimo patirtis ES šalyse“, projekto Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0908. Taip pat šiame vizite dalyvavo iš Alytaus ir Daugų atstovai.
Vizito metu profesijos mokytojas Albertas Mačiulis susipažino su priimančiosios organizacijos profesinio rengimo sistema, mokykloje vykdomomis automechanikų mokymo programomis bei praktinio mokymo organizavimu. Taip pat buvo lankytasi Torūnės ir Chelmžos automechanikų profesinėse mokyklose, Chelmžos psichologinės-pedagoginės pagalbos centre, Chelmžos I-ojo laipsnio muzikos mokykloje ir Chelmžos specialiojoje mokykloje.
Vizito pabaigoje dalyviams buvo įteikti sertifikatai ir Europass mobility dokumentai.

DSC00770 dsc00773 DSC00778 dsc00780


 

 

 

 

 

 

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011