map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo tvarkarastis  face

VIZIJA
Lietuvos profesinio mokymo lyderė, ugdanti nuolat besimokantį, atvirą kaitai, kūrybingą ir atsakingą žmogų
MISIJA
švietimo paslaugas teikianti organizacija, sudaranti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinanti darbo rinkos poreikius
VERTYBĖS
humanizmas, demokratiškumas, tolerancija, atsakingumas, pareigingumas, profesionalumas, inovatyvumas, bendradarbiavimas, atvirumas, tautiškumas.
STRATEGINIS TIKSLAS
Rengti kvalifikuotus darbininkus, socialiai atsakingus Lietuvos ateities kūrėjus, ugdyti jų kultūrą ir bendruosius gebėjimus, atitinkančius šiuolaikinį mokslo ir technologijų lygį, bei konkurencingumą darbo rinkoje

Būrelio treniruotės vyksta trečiadieniais ir kai kada pirmadieniais nuo 15val. Staniūnų Korpuso sporto salėje. Būrelio tikslas sukviesti į treniruotes visus centro mokinius mokančius Žaisti ir norinčius išmokti   žaisti tinklinį, pasiruošti regiono varžyboms. Merginų mokančiu žaisti tinklinį nedaug o norinčių išmokti žaisti dar mažiau.

Vaikinų tinklinio komanda gera. Regiono varžybose iškovojo pirmąją vietą ir teisę žaisti finale. Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių finalinėse tinklinio varžybose Vilniuje centro komanda užėmė penktą vietą. Geriausi žaidėjai, Titas Aukštikalnis, Klaudijus Donskis, Arnas Šatas, Kostas Lajauskas, Lukas Urbonas, Ignas Vanagas, Aurimas Voiška.

Siekiant geresniu rezultatų reikėtų, kad kūno kultūra [ne tik pas mus bet ir visoje LIETUVOJE taptų svarbia asmens ir visuomenės kultūros dalimi ir apimtų įvairias fizinio aktyvumo raiškos formas, leistų asmeniui pažinti save, ugdytų individualumą, fizinę ir dvasinę ištvermę, kad treniruočių pravedimo sąlygos padėtų ugdyti doro, sąžiningo rungtyniavimo, savitvardos, bendravimo įgūdžius, stiprintų sveikatą, puoselėtų fizines galias.

 Būrelio vadovas  Aleksandras Červonikovas

EG183924.JPG EG183927.JPG EG183928.JPG EG183933.JPG EG183936.JPG EG183938.JPG

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011