ESFIVP I 2

map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius

LATLIT logo LIT full RGB
Labai greitai bėga laikas ir jau artėja įgyvendinamo  2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projekto „Initiation of working environment based training in construction and restoration industry at Zemgale and Panevezys / Initiation of WEBT“ (“Mokymo darbo vietoje inicijavimas statybos ir restauravimo pramonėje Žemgalėje ir Panevėžyje”), Nr. LLI-315 pabaiga. 2020 m. spalio 8 d. vyko baigiamoji projekto konferencija, kurioje dalyvavo Centro atstovai - Almantas Rimkus, Celestinas Daukantas, Rolandas Misevičius, Vanda Rutkevičienė, Jonas Pundzius, Irena Rudėnienė, Virginija Žvedrytė, Justina Marčiulionienė ir Justina Čivilytė. Konferencija "gyvai" vyko Zaleniekų amatų ir komercijos mokykloje, o Centro atstovai dalyvavo konferencijoje nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Konferencijos metu buvo pristatytos projekto metu įgyvendintos veiklos, pasiekti rezultatai, dalijamasi patirtimi ir tariamasi dėl ateities bendradarbiavimo. Renginyje dalyvavo ir projekto partneriai ir  masterclass lektoriai iš Vokietijos, kurie pristatė statybos ir restauravimo sričių situaciją darbo rinkoje ir švietimo sistemoje. Konferencijos metu vyko diskusijos apie tai, kokios yra reikalingos kompetencijos mokiniams, kad jie būtų konkurencingi darbo rinkoje, apie skaitmeninių technologijų įtaką ir panaudojimą švietime. 
 
 
Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Ši informacija parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.  
 
IMG_4737.JPG IMG_4738.JPG IMG_4739.JPG IMG_4750.JPG IMG_4755.JPG IMG_4761.JPG IMG_4762.JPG IMG_4769.JPG

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011