ESFIVP I 2

map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo pprc tvarkarastis tvarkarastis face

VIZIJA
moderni, atvira kaitai, atitinkanti asmens ir visuomenės poreikius profesinio mokymo įstaiga
MISIJA
teikti ugdymo, suaugusiųjų švietimo paslaugas, sudaryti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinti rinkos poreikius

liet lat

VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre balandžio 8-12 dienomis pagal 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projektą „Initiation of working environment based training in construction and restoration industry at Zemgale and Panevezys/Initiation of WEBT“ (“Mokymo darbo vietoje inicijavimas statybos ir restauravimo pramonėje Žemgalėje ir Panevėžyje”), Nr. LLI-315 lankėsi restauravimo specialybės mokiniai iš Zaļenieku Komerciālā un amatniecības vidusskola ir pagal suplanuotas projekto veiklas mokėsi apdailos darbų ir stogo montavimo darbų.

Apdailos darbų užsiėmimų metu mokiniai mokėsi montuoti gipso plokštes, klijuoti plyteles ir sienų apmušalus, dekoruoti paviršius dažų mišiniais, šiltinti fasadus termoizoliacinėmis plokštėmis.

Stogo montavimo darbų užsiėmimų metu mokiniai mokėsi montuoti ir grebestuoti gegnes, dengti stogą profiliuota plienine danga ir bituminėmis čerpėmis, įrengti lietaus nuvedimo sistemą ir apšiltinti stogą akmens vatos dembliais.

Projektą iš dalies finansavo 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa 246 784,44 EUR.

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011