map  neigaliems  lt   United Kingdom   Moodle Icon  tamo tvarkarastis  face

VIZIJA
Lietuvos profesinio mokymo lyderė, ugdanti nuolat besimokantį, atvirą kaitai, kūrybingą ir atsakingą žmogų
MISIJA
švietimo paslaugas teikianti organizacija, sudaranti palankias sąlygas mokytis skirtingų poreikių asmenims ir tenkinanti darbo rinkos poreikius
VERTYBĖS
humanizmas, demokratiškumas, tolerancija, atsakingumas, pareigingumas, profesionalumas, inovatyvumas, bendradarbiavimas, atvirumas, tautiškumas.
STRATEGINIS TIKSLAS
Rengti kvalifikuotus darbininkus, socialiai atsakingus Lietuvos ateities kūrėjus, ugdyti jų kultūrą ir bendruosius gebėjimus, atitinkančius šiuolaikinį mokslo ir technologijų lygį, bei konkurencingumą darbo rinkoje

Labai džiaugiamės, kad per „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2017“ kartu su visais dalyviais suvienijote jėgas ir kvietėte kiekvieną bendruomenės narį stabdyti patyčias kasdien!

Šių metų „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ“, organizuodamos tūkstančius renginių ir veiklų, dalyvavo net 1230 šalies ugdymo įstaigų ir įvairių organizacijų. Visas jas galite pamatyti čia: http://bepatyciu.lt/veiksmo-savaite-be-patyciu-2017/dalyviai/

Taip pat norime pasidalinti su Jumis „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2017“ veiklomis bei jų akimirkomis:

•       Visoje Lietuvoje vykstant „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ“, „Vaikų linijoje“ apsilankė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Susitikusi su „Vaikų linijos“ darbuotojais, savanoriais konsultantais ir „Vaikų linijos“ veiklą palaikančiais žinomais žmonėmis, Prezidentė aptarė vaikų ir jaunimo emocinės būklės situaciją šalyje bei efektyviausias priemones, sprendžiant smurto, patyčių ir žeminančio elgesio problemą. Daugiau informacijos čia: https://goo.gl/Cpqx8D , https://goo.gl/5KCO0t.
•       Kviesdama paauglius parodyti nepritarimą patyčioms, „Vaikų linija“ surengė du mokinių konkursus: plakatų ir dainų. Per šventinį „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ renginį, vykusį Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, nugalėtojus pasveikino dainininkės Monika Linkytė ir Vilija Matačiūnaitė, o muzikinius kūrinius jauniesiems kūrėjams padovanojo saksofonininkas Remigijus Rančys ir pianistas Richardas Banys. Geriausių dainų kūrėjai ir plakatų autoriai buvo apdovanoti už savo kūrybinį indėlį, stabdant patyčias. Daugiau informacijos apie renginį ir nugalėtojų dainas galite rasti čia: https://goo.gl/1RHXUA
•       „Vaikų linija“, bendradarbiaudama su Lietuvos krepšinio lyga, „Western Union Foundation Lithuania“ ir Sostinės krepšinio mokykla, šių metų „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ“ pristatė 3 edukacinius filmukus, kuriuose pamokančias situacijas suvaidino skirtingų Lietuvos krepšinio klubų žaidėjai ir treneriai. Daugiau informacijos rasite čia: https://goo.gl/E9XPgZ.


Per visą „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“, siekdami išklausyti daugiau vaikų ir paauglių, „Vaikų linijos“ konsultantai budėjo visą parą. Per papildomai budėtą laiką nuo 21 iki 11 val. „Vaikų linijos“ savanoriai konsultantai papildomai atsiliepė į 611 vaikų bei paauglių skambučių.

Kasdien stabdykime patyčias, kalbėkimės ir mokykimės jas atpažinti, teisingai reaguoti ir aiškiai parodyti nepritarimą bet kokioms agresyvaus elgesio apraiškoms!

Dar kartą ačiū už Jūsų svarbų indėlį į „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2017“!


„Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ organizatorė „Vaikų linija“

baneriai

Mūsų draugai:

lr  rumai2   aikos priedelis aaa mes rusuojam   image0011